Ubezpieczenie na życie i zdrowotne

0
Ubezpieczenie na życie i zdrowotne
Ubezpieczenie na życie i zdrowotne

Bezpłatne leczenie to bardzo ważny aspekt, który wpływa na nasze bezpieczeństwo. O ile, wizyty u lekarza w przypadku drobnych chorób generują stosunkowo niewielki koszt, który nie stanowi problemu dla większości osób, to poważne przypadki wymagające hospitalizacji czy np. przejścia skomplikowanego zabiegu lub operacji to koszty, na które z kolei stać będzie nielicznych. Ubezpieczenie zdrowotne to zatem podstawa. Korzystnie jest także wykupić ubezpieczenie na życie, które rozszerzy zakres podstawowej ochrony zdrowotnej, a w razie najgorszego będzie stanowiło wsparcie finansowe dla najbliższych.

Ranking ubezpieczeń

Ubezpieczenie zdrowotne

Wszystkie osoby, które są zatrudnione w oparciu o umowę o pracę, mają zapewnioną opiekę medyczną. Składka na ubezpieczenie zdrowotne w ramach państwowej opieki medycznej jest bowiem obowiązkowym potrąceniem z kwoty brutto wynagrodzenia, jakie wynika z zapisów kodeksu pracy. Za jej odprowadzanie odpowiada pracodawca. Nie znaczy to jednak, że prywatne ubezpieczenia zdrowotne przewidziane są jedynie dla tych, którzy nie posiadają prawa do państwowej opieki medycznej. Prywatna polisa znacznie zwiększa poziom ochrony. Obecny stan służby zdrowia oznacza nierzadko wielomiesięczne oczekiwanie na zabieg czy nawet wizytę u niektórych specjalistów. Wykupując dodatkową polisę, ubezpieczony zyskuje możliwość bezpłatnego korzystania z leczenia w prywatnych placówkach w wybranych gabinetach. To, do czego ubezpieczony zyskuje prawo określone jest w zakresie polisy i wpływa na koszt jej składki. Można wykupić ubezpieczenie jedynie na wizyty w konkretnych gabinetach, ale także przewidujące rozmaite zabiegi, jeżeli zaistnieje taka konieczność. Ceny polis i dokładny zakres usług bywają różne i zależą od konkretnego towarzystwa. Warto skorzystać z kalkulatora i przejrzeć aktualny ranking ofert.

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie to przede wszystkim polisa, której zadaniem jest zabezpieczenie bliskich na wypadek własnej śmierci. W takiej sytuacji otrzymają oni potrzebne wsparcie finansowe. Jest to główny aspekt takiej polisy, ale nie jedyny. Oferty przewidują bowiem świadczenie pomocy ubezpieczonemu także za życia. Zakres polisy może być różny w zależności od oferty i danej firmy. Zazwyczaj jednak jest to rozszerzenie pakietu opieki medycznej, a także zabezpieczenie się przed następstwami niespodziewanych przypadków np. ciężkiej choroby. Może to być niezdolność do dalszego wykonywania zawodu czy wypadki komunikacyjne. Polisa także może uwzględniać wsparcie finansowe w przypadku narodzin dziecka. Oferty są zróżnicowane i bazują zarówno na wariantach podstawowych, jak i indywidualnie rozbudowanych o dodatkowe aspekty.

Ubezpieczenie turystyczne

0
Ubezpieczenie turystyczne
Ubezpieczenie turystyczne

Podróże zagraniczne to pasja wielu osób. Umożliwiają zwiedzanie pięknych zabytków, obcowanie z zapierającą dech w piersiach przyrodą, poznawanie innych kultur i aktywny wypoczynek. Uwielbiamy jeździć odpoczywać w sposób leniwy, opalając się nad ciepłym morzem czy bardziej energiczny np. jeżdżąc na nartach. Żeby jednak wyjazd był udany i bezpieczny, warto wykupić ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie turystyczne

EKUZ nie wystarczy?

EKUZ to termin znany szczególnie narciarzom. Wiele osób wybierających się zagranicę jest przekonana, że ta forma ubezpieczenia wystarczy, żeby być objętym opieką medyczną. Nie do końca jednak jest to prawda. EKUZ to forma ubezpieczenia, które obowiązuje w państwach członkowskich i przysługuje wszystkim osobom ubezpieczonym w swoim kraju. Jednak nie jest to wystarczająca forma ochrony. EKUZ obowiązuje bowiem tylko w niektórych placówkach, a dokładnie w tych, które mają podpisany kontrakt z polskim NFZ. Jeżeli placówki medyczne znajdujące się w miejscowości, do której się udajemy nie mają takiej umowy współpracy, nie przysługuje nam opieka medyczna.

Ubezpieczenie turystyczne- podstawowy wariant

Ubezpieczenie podróży to dla wielu zbędny wydatek. Takie myślenie jest jednak mylne. Koszty świadczenia nie są wielkie, a stopień ochrony w pełni zadowalający. Zakres polisy zależy od wybranego wariantu. Im bardziej rozbudowana oferta, tym większy koszt składki. Warto je porównać w kalkulatorze. Absolutnym minimum, na jakie powinniśmy się zdecydować podczas wyjazdu zagranicę jest pakiet standardowy. Powinien on uwzględniać koszty leczenia, w tym również operacje. Takie rozwiązanie przydatne jest nie tylko narciarzom czy innym sportowcom. Groźne zdarzenia losowe wymagające specjalistycznych zabiegów mogą przytrafić się także podczas leniwego wypoczynku nad morzem czy basenem. Podczas zabaw w wodzie możemy ulec wypadkowi z udziałem np. skutera wodnego czy też zostać poparzonym przez morskie zwierzęta. Wybierając się do państw europejskich, suma ubezpieczenia nie powinna być mniejsza jak 20 000 Euro. Drugim elementem podstawowego pakietu jest NNW, czyli ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwego wypadku. Zakres ochrony jest w różny sposób traktowany jest przez odmienne towarzystwa.

Ubezpieczenie turystyczne – dodatkowa ochrona

Pakiet standardowy to absolutne minimum, warto pomyśleć o jego rozszerzeniu. Modyfikacji może ulec suma polisy, która może zwiększyć poziom naszej ochrony i bezpieczeństwa. Jadąc na narty, warto wykupić OC, czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podczas uprawiania sportu. Przewiduje ono świadczenie na rzecz osób, którym wyrządziliśmy krzywdę. To ważna ochrona w przypadku szaleństw na stoku, gdzie o wypadek i kontuzje nietrudno. Taka ochrona przyda się nie tylko na nartach, można także wybrać OC w życiu prywatnym. Polisę warto rozszerzyć o ochronę bagażu. Jest to bardzo ważne w przypadku jego kradzieży i utracie mienia. Zakresy świadczeń są szerokie, warto przeanalizować dokładnie wszystkie oferty.

Ubezpieczenie mieszkania

0
Ubezpieczenie mieszkania
Ubezpieczenie mieszkania

Własne mieszkanie lub dom to marzenie niemal każdego. To wartość, która zapewnia bezpieczne życie i zaspokaja jedną z najważniejszych potrzeb człowieka. Kiedy już nabędziemy tytuł własności nieruchomości, warto pomyśleć o zabezpieczeniu tego dobra. Ubezpieczenie mieszkania nie jest obowiązkowe, ale to jedno z najważniejszych świadczeń, jakie powinniśmy wykupić bez zastanowienia.

Ubezpieczenie mieszkania

Czemu kupić polisę mieszkaniową?

Mówiąc w dużym skrócie, ubezpieczenie mieszkania to jego ochrona przed niespodziewanymi skutkami zrządzenia losu, których naprawa może być bardzo kosztowna i znacznie przewyższać nasze możliwości finansowe. Posiadanie takiej polisy zapewnia spokojny sen. Zyskujemy pewność, że bez względu na to, co się stanie i w jakim stopniu nasze przysłowiowe cztery ściany zostaną zniszczone, otrzymamy pomoc, która pozwoli usunąć niepożądane skutki i przywróci nasze lokum do stanu umożliwiającego normalne funkcjonowanie w nim.

Co chroni ubezpieczenie mieszkania?

Przedmiot i zakres ubezpieczenia bywa różny. Każda firma posiada oddzielną ofertę i stara się złowić klienta odmiennymi usługami dodatkowymi. Jednak każda polisa składa się z tzw. pakietu standardowego, choć w przypadku niektórych towarzystw może on mieć nieco inny charakter. Większość firm w podstawowej ochronie oferuje zabezpieczenie przed zniszczeniem i kradzieżą. Polisa obejmuje zarówno samo mieszkanie (ściany, podłogi itp.), jak i większość mienia znajdującego się w nim (ten drugi wariant bywa właśnie różnie traktowany przez ubezpieczyciela). Ubezpieczenie uwzględnia zarówno zniszczenia będące efektem zdarzenia losowego, np. zalanie ścian przez sąsiada lub pożar, jak również celowego działania osób trzecich. W przypadku kradzieży, przeważająca ilość pakietów standardowych oferuje ochronę jedynie niektórych ruchomości, jak np. telewizor. Większość wymaga wykupienia dodatkowej usługi “ubezpieczenia od kradzieży”.

Koszty ubezpieczenia mieszkania

W przypadku ubezpieczenia mieszkaniowego koszty różnicuje zakres ochronny polisy. Stawki kształtują się rozmaicie w zależności od firmy, dlatego warto przeanalizować ranking. Wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe dokonują dokładnej analizy mieszkania, zanim oszacują koszt składki. Większość z nich bierze pod uwagę czynnik ryzyka. Im większe zagrożenie zarówno kradzieżą, jak i zniszczeniem, tym wyższa stawka. Na jej wysokość wpływa ilość zabezpieczeń antywłamaniowych (im więcej ich jest, tym niższe ryzyko kradzieży), jak np. obecność specjalnych drzwi przeciwwłamaniowych, zainstalowany system alarmowy, kraty w oknach itp.

Ubezpieczyciel rozważa także inne czynniki generujące ryzyko włamania, jak np. reputacja lokalizacji (nieruchomości w dzielnicach o złej reputacji są bardziej narażone na włamania, a tym samym mają wyższy czynnik ryzyka. W takiej sytuacji stawka ubezpieczenia na pewno będzie wyższa) czy stopień trudności dostania się do mieszkania (mieszkania na parterze są bardziej narażone). Pod kątem kradzieży stawkę może zaniżyć zainstalowany monitoring na osiedlu, domofon w klatce czy ogrodzenie wokół bloku. Koszt ubezpieczenia zależny jest także od metrażu lokalu, roku jego budowy, stan instalacji itp.

Global InterGold Jadwiga Turek

0

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT – Polski Blog o zarabianiu na złocie inwestycyjnym

Program zarabiania bez inwestycji

0
Program zarabiania bez inwestycji
Program zarabiania bez inwestycji

Program zarabiania w sieci eBrokerPartner to internetowy program partnerski, dzięki któremu możesz zarabiać w sieci na polecaniu najlepszych produktów finansowych i pozafinansowych! Pracujesz w domu kiedy chcesz i ile tylko chcesz, nie musisz znać się na finansach, wystarczy tylko chęć i zapał do pracy! Rozpoczynając współpracę otrzymasz od nas fachową pomoc oraz unikalne narzędzia, które pomogą Ci promować oferty znanych i popularnych instytucji.

Dlaczego warto wybrać program zarabiania w sieci eBrokerPartner?

Zyskujesz między innymi: 

• 50 zł na start za rejestracje (warunek : bonus dodany do wypłaty minimum 250 zł)
• możliwość zarobienia BEZ ŻADNEJ INWESTYCJI
• wysokie prowizje,
• do 10% zysku z programem polecającym,
• szeroką ofertę produktów (także poza finansowych),
• przejrzysty panel partnera,
• dedykowaną stronę WWW z Twoimi produktami

• stałą opiekę i pomoc specjalistów – szkolenia online z e-marketingu sieciowego

Tak zarabianie bez inwestycji w sieci jest możliwe!

 

Zarejestruj się już dziś! Zacznij zarabiać!

Global InterGold – Prezentacja Firmy – Wice Prezydent

0

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT – Polski Blog o zarabianiu na złocie inwestycyjnym

Brian Tracy – Milionerzy z wyboru – 21 tajemnic sukcesu

0

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT – Polski Blog o zarabianiu na złocie inwestycyjnym

Global Intergold – możliwości

0

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT – Polski Blog o zarabianiu na złocie inwestycyjnym

Brian Tracy – Siła Pewności Siebie

0

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT – Polski Blog o zarabianiu na złocie inwestycyjnym

Proces produkcji sztabek Global Intergold

0

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT – Polski Blog o zarabianiu na złocie inwestycyjnym

Les Brown – Nie możesz skończyć, dopóki nie wygrasz

0

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT – Polski Blog o zarabianiu na złocie inwestycyjnym

Twoja nowa szansa! GoldSet Global PRO przynosi dochód jeszcze szybciej!

0

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT – Polski Blog o zarabianiu na złocie inwestycyjnym

Jak zarabić z zamkniętymi oczami – Les Brown, NAC Polska 2013

0

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT – Polski Blog o zarabianiu na złocie inwestycyjnym

GIG WEBINAR – 11.05.2018

0

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT – Polski Blog o zarabianiu na złocie inwestycyjnym

Jak zarobić pieniądze z GoldSet Global Smart Order

0

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT – Polski Blog o zarabianiu na złocie inwestycyjnym

Zarabianie w internecie nigdy nie było tak łatwe jak teraz

0
Zarabianie w internecie nigdy nie było tak łatwe...
Zarabianie w internecie nigdy nie było tak łatwe...

Na pewno nie raz natknąłeś się na oferty typu „zarabianie przez internet” bądź „dobrze płatna praca w domu”. W internecie bowiem aż roi się od pomysłów, a jeden prześciga drugi w swojej błyskotliwości. Czasami ta błyskotliwość okazuje się jednak szczytem głupoty, a z naszych wirtualnych gór złota pozostają tylko marzenia.

Od czego zacząć naszą przygodę z zarabianiem w sieci? Możemy spróbować od najprostszych, ale mało dochodowych sposobów. Należą do nich klikanie w banery, wyświetlanie reklam (tzw. surfbary) czy odbieranie płatnych e-maili i wypełnianie ankiet. Prawda jest jednak taka, że na tych sposobach nie zarobimy nic. Są one skonstruowane tak, że zanim osiągniemy minimalny próg do wypłaty, zdążymy się już zestarzeć. Dość modnym sposobem w ostatnim czasie były również łańcuszki z darowiznami, za pomocą których ludzie przelewali sobie na konta bankowe po 5 zł. Mało tego, że zarobek mizerny to w ten sposób narażamy się jeszcze na konflikt z prawem, gdyż tego rodzaju praktyki są nielegalne.

Podejmując jakąkolwiek czynność zarobkową w sieci musimy przede wszystkim uważać, aby nie paść ofiarą oszustów internetowych, którzy w umiejętny sposób wykorzystują desperację ludzi znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Za przyłączenie się do ich „cudownego” programu obiecują świetlaną przyszłość, jednakże rzeczywistość szybko ją weryfikuje. Wszystkie sposoby skonstruowane według schematu: kup teraz – użyj – zarabiaj to raczej teorie, zbudowane na bazie multi level marketingu. Nawet jeśli uda nam się kogoś namówić do udziału w programie to i tak nie ma nigdzie na świecie ludzi, którzy byliby tak zdyscyplinowani, aby przestrzegać w 100% zasad piramidy mlm. Efekt jest taki, że osoby na dolnych poziomach rejestrują się, ale po pewnym czasie zostają pozostawieni sami sobie, nie dają rady zaistnieć w gąszczu internetowym, zniechęcają się i rezygnują. Oczywiście wydanych pieniędzy nikt im już nie zwróci. Zarabiają więc ci, którzy znajdują się na szczycie całej góry lodowej, która mimo, że ciągle topnieje u podnóża, to na szczycie ma się bardzo dobrze – mówiąc wprost – zarabiają twórcy piramidy, „płotki” odpadają, a biznes się kręci.

Jakie metody zarabiania w sieci są zatem skuteczne?

W sieci nie da się zarabiać z dnia na dzień. Trzeba posiąść pewną wiedzę i umiejętności, które, rozwijane, przyniosą oczekiwany efekt. Przede wszystkim musimy znać podstawy dotyczące tworzenia stron www, liznąć nieco pozycjonowania i umieć stworzyć interesującą treść, która zapewni dopływ stałych klientów. Dopiero z takim zapleczem możemy pokusić się o zarabianie na reklamie. Najlepiej będzie, jeśli wybierzemy najlepszych – czyli na przykład program Google Adsense bądź znane polskie platformy reklamowe jak Novem czy Netsales. Najprostszym sposobem na zarobek będzie zamieszczenie na naszej stronie linków i banerów reklamodawcy. Za każdy klik otrzymamy od kilku groszy do kilku euro. Jeśli ktoś dysponuje możliwościami zapewnienia dużego ruchu na stronach, może zarobić dziennie nawet kilkadziesiąt złotych. Wszystko zależy od naszej pomysłowości na serwis internetowy. Jeśli mamy interesujące hobby czy unikalne umiejętności, możemy stworzyć bloga lub fotogalerię, gdzie będziemy regularnie zamieszczać nowe treści. Ludzie zmęczeni są dziś banałami i ogólnikami płynącymi z wyszukiwarek, poszukują konkretu i unikalności.

Jeśli potrafisz to wykorzystać, to jesteś na drodze do sukcesu. Wystarczy, że dopasujesz oferowane przez reklamodawców banery czy linki do wyglądu i tematyki twojej strony, a kliknięcia będą odbywały się regularnie. Jeszcze więcej zarobisz na tzw. leadach czyli zachęceniu użytkownika do skorzystania z oferty. Musi on na przykład podać podstawowe dane o sobie, aby wziąć udział w konkursie – za każdego leada dostaniesz od kilku do kilkudziesięciu złotych – w przypadku formularza kredytowego banku. Szkoda czasu na zastanawianie się – skoro inni zarabiają – możesz zacząć i ty.

Praca w domu, praca online czy to prawda?

0

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować: http://epaweld.adpro.futurenet.club/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT – Polski Blog o zarabianiu na złocie inwestycyjnym

Brian Tracy – Przejęcie kontroli nad własnym życiem PART II

0

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT – Polski Blog o zarabianiu na złocie inwestycyjnym

GIG WEBINAR – 09.05.2018

0

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT – Polski Blog o zarabianiu na złocie inwestycyjnym

Dlaczego warto inwestować w złoto?

0

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT – Polski Blog o zarabianiu na złocie inwestycyjnym