Dołącz do społeczności FutureNet!

Rozwijaj swój biznes i dotrzyj do milionów osób na całym świecie

Twórz skuteczne reklamy, zwiększ zasięg swojego biznesu, rozwiń sieć kontaktów, korzystaj z social media i zarabiaj!

Reklamuj swój biznes, zwiększ swój zasięg

Platforma Gamingowa FutureNet – baw się i graj!

Kupuj produkty sygnowane logiem FutureNet

Pomóż nam sprawić by świat stał się lepszy

JAK MOGĘ ZARABIAĆ W INTERNECIE ?

Pierwsza platformowa społecznościowa na świecie, która dzieli się zyskami ze swoimi użytkownikami - FutureNet!
20% zysku na każdym AdPacku!
Nawet 15% prowizji z poleconych usług!

Produkty firmy FutureNet

ciągle rozwijamy swoje usługi

FutureNet

Portal społecznościowy dla biznesu

FutureNet Lease

Kup / Wynajmij samochód dzięki FutureNet!

FuturoCoin

Nowa kryptowaluta na rynku

FNWallet

Trzymaj kryptowaluty w jednym bezpiecznym miejscu

FuturoNetwork

Zdobądź FuturoCoin w prosty sposób

FutureVoip

Bądź w kontakcie ze swoimi klientami

BoardBest

Twórz profesjonalne witryny w prosty sposób

FutureCloud

Przechowuj pliki i dziel się nimi ze swoim zespołem

Program matrycowy

FutureNet oferuje program matrycowy, który w połączeniu z FutureAdPro i Futuro.Network daje niesamowity efekt! Podczas wypłacania z FutureAdPro 5% jest odkładane na matrycę w portalu społecznościowym FutureNet oraz 10% z platformy Futuro.Network. Dzięki czemu prędzej czy później każdy znajdzie się w niej! W matrycach zarabiamy, aż do 10 poziomu i zarabiamy także na “spadochroniarzach”, czyli poleconych naszych sponsorów i nadsponsorów, którzy w wyniku wymuszonej trójkowej matrycy trafili do nas.

Przykład:


Jan Nowak zapisuje się do FutureAdPro i kupuje 100 paczek. Reklamuje się, ogląda reklamy i tak przez kilka miesięcy kupuje kolejne paczki z zarobionych pieniędzy. Przychodzi moment, że postanawia zacząć regularnie wypłacać. Tutaj dzieje się niesamowita rzecz, gdyż 5% z wypłat w FutureAdPro trafia do osobnego portfela, aż uzbiera się kwota w wysokości pakietu, którego Jan Nowak jeszcze nie ma ($10, $25, $50, $100, $500, $1000).

Jeśli Nowakowi uzbierała się kwota w wysokości $25, to system za niego z automatu zrobi upgrade na ten pakiet. Kolejna ciekawa informacja to, że zarabiamy aż 50% zarobków naszych bezpośrednich osób, czyli jezeli nasz polecony zarobi $100 to my dodatkowo zarobimy $50.

Warto pamiętać, że jeżeli nasz polecony kupi matrycę za $50, a my sami jej nie posiadamy to wtedy taka osoba przepada nam w matrycy.

Podstawowe informacje o FutureAdPro

Zarabianie w Internecie jest prostże niz myślisz

FutureAdPro to platforma reklamowa, która dostarcza ruch na nasze strony internetowe. Projekt ten wystartował oficjalnie 8 kwietnia 2016 roku. Dzięki pakietom AdPack FutureAdPro stwarza nam idealne warunki do reklamowania się zupełnie ZA DARMO, o czym dowiesz się za chwilę!

Nigdy wcześniej nie było tak dobrze przygotowanego programu revenue share, który posiada tak potężne zaplecze produktów! Każdego dnia pojawia się wiele tego typu projektów, ale to FutureAdPro zasługuje na szczególną uwagę!

FutureAdPro daje nam możliwość geo-targetowania, czyli kierowania reklamy na konkretną grupę docelową wybierając wiek, płeć, kraj i język. Pozwala to na znaczne zwiększenie efektywności naszej reklamy.

Trzy opcje zarabiania w FutureAdPro

1. ZARABIANIE NA PACZKACH REKLAMOWYCH

Kupując pakiet reklamowy AdPack otrzymujesz 160 lub 800 wyświetleń swojej strony w zależności od rodzaju paczek jakie posiadasz oraz dodatkowo uprawnia Cię on do udziału w podziale wpływów ze sprzedaży reklam i innych źródeł dochodu za wykonanie czynności, jaką jest obejrzenia 10 reklam dziennie. Wysokość dziennych naliczeń zależy przede wszystkim od obrotów jakie generuje firma.

Podczas drugiego eventu we Wrocławiu firma wprowadziła nowe paczki o wartości $10. Z tym, że one pracują trochę wolniej (z prędkością 80%), niż na przykład paczki za $50.


-2 rodzaje AdPacków – $10 lub $50
-Otrzymasz 160 lub 800 wyświetleń + zwrot kosztów reklamy oraz zysk 20% na każdym AdPacku
-5 poziomów głębokości ze struktury
-Każdy AdPack wypracowuje $12 lub $60
-Naliczenia co 30 minut na poziomie 1% dziennie
-Obejrzenie 10 reklam kwalifikuje do naliczeń przez 24 godziny
-Maksymalna ilość paczek – 100 / 1000

Zobacz symulację zarobków

Oczywiście to jest tylko symulacja zarobków na przykładzie wkładu w wysokości $5000 na podstawie danych historycznych. Analogicznie będzie wyglądało to w przypadku zakupu usług reklamowych za $500, $1000 itd. Pamiętaj, że wysokość zarobków w określonym czasie jest uzależniona od obecnych dziennych naliczeń, które są uzależnione od tego jak duże ma obecnie firma dochody z inny źródeł.

5% z naszych naliczeń trafia do specjalnej puli, z której pieniądze można przeznaczyć tylko na zakup zwykłej reklamy lub na opłatę abonamentu, który nie jest obowiązkowy. O abonamencie dowiesz się za chwilę. Kolejne 5% jest pobierane podczas wypłaty, które przeznaczane jest na zakup matrycy w FutureNet, która wykupuje się automatycznie po uzbieraniu odpowiedniej kwoty.

2. ZARABIANIE PROWIZJI ZA BUDOWĘ ZESPOŁU

FutureAdPro oferuje swoim partnerom prowizję od zakupu pakietów AdPack z osób zaproszonych przez nas do 5 poziomu.

Za każdym razem, gdy jakaś osoba z Twojego zespołu zakupi pakiet AdPack, Ty otrzymasz prowizję, której wysokość zależy od posiadanego abonamentu.

Posiadając opłacony abonament zarabiasz wyższe prowizje z zaproszonych partnerów oraz wtedy możesz zakupić większą ilość AdPacków, co możesz zobaczyć w tabelce po prawej stronie.

W przypadku abonamentu za $180 na rok wygląda to tak:

8% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 1 poziomu,
4% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 2 poziomu,
1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 3 poziomu,
1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 4 poziomu,
1% gdy zakup nastąpi przez Twojego partnera z 5 poziomu.

3. ZARABIANIE NA SPRZEDAŻY SWOICH PRODUKTÓW

Reklama w FutureAdPro działa znakomicie! Dodaj link do swojej strony, promuj ją i zarabiaj! Im więcej wyświetleń Twojej strony, tym więcej potencjalnych klientów na Twój produkt. W skuteczny sposób masz możliwość dotarcia do dużego grona potencjalnie zainteresowanych osób Twoją ofertą.

Dzięki reklamie w FutureAdPro możesz osiągnąć znacznie wyższe dochody i może ona przyczynić się do rozwinięcia Twojego biznesu, a dzięki zwrotu, który jest wypłacany w formie udziału w podziale wpływów ze sprzedaży reklam w firmie Twoja reklama może stać się całkowicie bezpłatna!

Pamiętaj, że kupujesz produkt jakim jest usługa reklamowa. Nie jest to inwestycja i zarobki nie są w ogóle gwarantowane! Przed rejestracją koniecznie zapoznaj się z regulaminem!

Czym jest FutureNet?

FutureNet to nowoczesna platforma społecznościowa, której misją jest wytworzenie miejsca dla użytkowników w celu nawiązywania kontaktów oraz umożliwienie założenia własnego biznesu. Platforma jest dostępna w kilkunastu językach, również w języku polskim!

Firma założona przez Romana Ziemian i Stephana Morgenstern (Polak i Niemiec). Biura FutureNet znajdują się niemal na całym świecie – kliknij aby zobaczyć

FutureNet łączy 5 głównych sektorów, takich jak: zarabianie pieniędzy online, platformy społecznościowej, reklam online, gier oraz zupełnej nowości, własnej kryptowaluty FuturoCoin. FutureNet, za bycie aktywnym na portalu społecznościowym i realizowanie planu marketingowego, dzieli się swoimi zyskami.

FutureNet generuje dochody ze sprzedaży reklam, produktów online, takich jak np. własne aplikacje, gry itp., z wynajmu długoterminowego – FutureNetLease.com, z platformy handlowej 24Bas.com – możesz kupować i wystawiać własne produkty na sprzedaż, ze sprzedaży produktów we własnym sklepie online – FutureNet Store, z platformy blogowej – BoardBest, z platformy zakupowej – FutureNet.shopping, na której jest ponad 400 mln produktów (m.in. podróże, hotele) działająca na zasadzie porównywarki cenowej, dzięki czemu możemy wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę, z sieci własnych restauracji i kawiarni oraz z wkrótce z ich franczyzy – FutureNet Restaurants & Cafe, na wydobywaniu kryptowalut, z programu matrycowego oraz wiele więcej!

Jeśli jesteś moim partnerem w biznesie i chciałbyś pochwalić się tym, lub zwyczajnie pozdrowić mnie. Chcesz dowiedzieć się jak zarabiam, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem następujących platform:

Ostatnio na moim blogu

Dowiedz się jak skutecznie zarabiać online

video

Praca w domu, praca online czy to prawda?

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować: http://epaweld.adpro.futurenet.club/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT - Polski Blog o zarabianiu...
video

Zarabiaj i ciesz się wolnością finansową

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować: http://epaweld.adpro.futurenet.club/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT - Polski Blog o zarabianiu...
video

Zarabianie Online to takie proste

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować: http://epaweld.adpro.futurenet.club/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT - Polski Blog o zarabianiu...
video

Jak zarabić z zamkniętymi oczami – Les Brown, NAC Polska 2013

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT -...
video

Brian Tracy – Przejęcie kontroli nad własnym życiem PART II

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT -...
video

Brian Tracy – Jak wyznaczać i planować cele

Jeśli podoba Ci się film to możesz się zarejestrować do sklepu: http://buygold24.myintergold.com/ Więcej info oraz kontakt w zakładce KONTAKT -...

Współpracuję tylko i wyłącznie z najlepszymi zaufanymi partnerami

Adres strony

www.paweldeluga.co.pl

Telefon

883 766 053